Послуги Legal Strategy

КЛЮЧОВІ ПРАКТИКИ
НАША СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ
 • Захист клієнта під час кримінального провадження та процесу по найбільш складним обвинуваченням у злочинах економічної та корупційної спрямованості
 • Відстоювання інтересів клієнта за кордоном у питаннях безпідставного накладення міжнародних санкцій, розшуку Інтерполом та Європолом 
 • Комплексне супроводження та захист бізнесу від рейдерських посягань, аналіз внутрішніх процесів на предмет мінімізації юридичних ризиків
 • Врегулювання спорів у позасудовому порядку, пошук найбільш ефективних та швидких варіантів вирішення проблеми

ЕКСПЕРТИЗА

LEGAL STRATEGY забезпечує  юридичну підтримку та захист  ваших інтересів у всіх галузях права – кримінального, адміністративного,  цивільного, господарського, податкового, корпоративного  не тільки в  України, але і за кордоном.  

Цей перелік не є вичерпним, тому ми завжди готові відповісти на ваші запитання щодо послуг в яких ви зацікавлені. Ми пропонуємо клієнтам перевірені часом та досвідом ефективні та різноманітні формати ділової співпраці. 

ПРАКТИКИ
 • Кримінальне  право 

Професійно захищаємо у кримінальних провадженнях, враховуючи європейську практику захисту та дотримання прав людини. Представляємо інтереси клієнта на всіх стадіях кримінального процесу та у всіх інстанціях

 • White-collar crimes

Захист прав у найбільш складних категоріях справ, що відносяться до «білокомірцевих» кримінальних правопорушень. Це обвинувачення у зловживанні владою або службовим становищем, хабарництві, шахрайстві, службової недбалості, відмиванні грошових коштів, активів, ухиленні від сплати податків, незаконному збагаченні. Ми маємо позитивний досвід представництва інтересів клієнтів в антикорупційних органах держави.

 • Захист  бізнесу

Загальна безпека бізнесу насамперед залежить від комплексного ефективного юридичного захисту. Наші юристи повною мірою застосовують свої знання та багаторічний досвід для захисту бізнесу в нових та постійно мінливих українських економічних реаліях. Захистимо від рейдерів, чиновників, незаконних дій контролюючих органів, недоброчесних конкурентів. В нашому арсеналі - аналіз потенційних загроз та протидія ним. Ми допомагаємо відновити справедливість та унеможливити багаточисельні ризики бізнесменів.

 • Комплаєнс 

Комплексне консультування і аудит діяльності компанії, її контрагентів щодо відповідності чинному законодавству, виявлення внутрішніх вразливостей, оцінка та аналіз ризиків, підготовка стратегій з їх запобігання, імплементація відповідних правил та вимог вітчизняного законодавства (корпоративного, антимонопольного, конкурентного, антикорупційного) та міжнародних норм до документів компанії. Допомога юристів дозволяє компанії не потрапити у зону ризику, уникнути негативних фінансових, юридичних та репутаційних наслідків. 

 • Інтерпол / Європол / Екстрадиція 

Ми надаємо послуги з питань, пов’язаних з незаконними діями органів влади щодо оголошення у розшук, в тому числі через міжнародні правоохоронні структури – Інтерпол та Європол. Представляємо інтереси клієнтів під час екстрадиційної перевірки та в суді при розгляді питання про екстрадицію (видачу) особи. Допомагаємо у провадженнях щодо розшуку, арешту та конфіскації активів за кордоном.

 • Позасудове врегулювання спорів

Позасудове врегулювання спорів (господарських, цивільних, податкових, трудових, сімейних) – є ефективним інструментом вирішення розбіжностей між сторонами. За допомогою наших спеціалістів цей шлях дозволить вам уникнути зайвих витрат та максимально швидко отримати бажаний результат.

 

 

 

ВІРНО ОБРАНА ЮРИДИЧНА СТРАТЕГІЯ – ШЛЯХ ДО УСПІХУ ТА ПЕРЕМОГИ

 

LEGAL STRATEGY

Незважаючи на великий досвід, адвокати LEGAL STRATEGY постійно підвищують свій професійний рівень, безперервно проводять моніторинг вітчизняного та міжнародного законодавства, беруть участь в професійних юридичних тренінгах. Це дозволяє юристам LEGAL STRATEGY відстоювати інтереси клієнтів у найбільш складних випадках та робити ефективні кроки для їх захисту.

ГАЛУЗІ
 • Девелопмент і будівництво 

Ми забезпечуємо професійний комплексний юридичний супровід при реалізації інвестиційно-будівельних проектів - від експертизи правового статусу земельної ділянки до вирішення конфліктних ситуацій між девелопером, інвестором та державними органами.

 • Інформаційні технології

Юристи LEGAL STRATEGY надають ефективну допомогу з широкого кола питань, пов’язаних з бізнесом у сфері ІТ та ринку телекомунікацій - від захисту даних, права інтелектуальної власності та податкових питань до представництва у кримінальних провадження та судових засіданнях. 

 • Реклама та маркетинг

Наші юристи допомагають клієнтам в юридичних питаннях щодо об’єктів інтелектуальної власності, маркетингових послуг, всіх аспектах виробництва, поширення, використання будь-яких видів реклами, недобросовісної та прихованої реклами, відповідальності за її розміщення. Ми допоможемо в складанні «юридично чистих» відповідних угод - агентських, ліцензійних, спонсорських тощо.

 • GR (Взаємодія з органами державної влади)

Government relations – це робота нашої команди, яка спрямована на захист ваших інтересів в органах державної влади. Ми надаємо консультаційні послуги та представляємо інтереси клієнтів під час взаємодії з держустановами та органами влади на місцевому, регіональному та центральному рівнях, будуючи при цьому ефективну комунікацію. Враховуючи чималий практичний досвід взаємодії з державними установами різного рівня, ми пропонуємо своїм клієнтам результативні рішення, які допомагають досягнути бажаного результату. 

 • Енергетика 

Енергетичний ринок нашої держави – це галузь, яка потребує постійного моніторингу законодавства та ефективної співпраці з професійними правниками. Вдало реалізувати проекти в енергетиці неможливо без дієвої допомоги та консультації юристів. Ми завжди готові надати широкий спектр різноманітних послуг, пов’язаних з реалізацією ваших енергетичних проектів, та захистити ваш бізнес від можливих ризиків з боку конкурентів та незаконних дій державних органів. 

 • Транспортна інфраструктура 

Ми взмозі надати суттєву підтримку підприємствам транспортної галузі України. Це консультації та супровід клієнта на всіх етапах здійснення господарської діяльності - від пілотних та інвестиційних проектів до створення спільних підприємств та участі у державних закупівлях. 

     • Агробізнес

Ми допоможемо захистити агробізнес від агресивних дій конкурентів, рейдерських атак та захоплень, розробимо стратегію захисту у спорах щодо оренди земельних ділянок та права власності на врожай, захистимо від незаконних дій держреєстраторів, а також надамо захист у кримінальних провадженнях, пов’язаних із незаконними обвинуваченнями.

 • Інвестиції 

Ми надаємо ефективну юридичну підтримку та комплексний супровід інвестиційних проектів будь-якого рівня. Наша ціль - зробити так, щоб інвестор отримав надійний та ефективний захист своїх активів. Юристи LEGAL STRATEGY розробляють стратегії, які дозволяють максимально знизити ризики під час інвестиційної діяльності.

Зв'яжіться
з нами
Замовити консультацію