Про нас l Legal Strategy

LEGAL STRATEGY
 

Юридична компанія LEGAL STRATEGY була створена у 2019 році фахівцями у галузі права, які мають багаторічний досвід роботи в юриспруденції. LEGAL STRATEGY – це компанія, що динамічно розвивається. За короткий час вона стала відомою в Україні та за її межами, завоювала своє місце на конкурентному ринку юридичних послуг.

Стратегія роботи LEGAL STRATEGY – це системність та впевненість, досвід та професіоналізм. Системна робота та впевненість у власних силах дозволяють доводити справи до логічного кінця, а досвід та професіоналізм – отримувати бажаний для наших клієнтів результат. 

Місія
 

Місія та мета юристів LEGAL STRATEGY – зробити максимально можливе для захисту прав та інтересів своїх клієнтів, отримати найбільш сприятливий для них результат. 

Надання нами дійсно професійних послуг випливає із значного спеціалізованого досвіду правників компанії та чіткого розуміння стратегії дій. Клієнт LEGAL STRATEGY може бути впевнений в збереженні таємниці та в тому, що наші юристи зроблять найбільш ефективні юридичні кроки для відстоювання його прав. 

Завдання
 

Наше завдання – зробити так, щоб клієнт цілодобово відчував себе захищеним. Потреба в юридичній підтримці може виникнути раптово, але своєчасна допомога юристів дозволяє компанії чи особі уникнути негативних фінансових, юридичних, репутаційних наслідків та непередбачених ситуацій. Наші адвокати завжди готові допомогти клієнтам в досягненні бажаних результатів

Команда
Іван Холондович
Керуючий партнер
Компетенції
Василь Федитник
партнер
Компетенції
Зв'яжіться
з нами
Замовити консультацію